Πανελλήνιο Ατομικό Πρωτάθλημα 2021-2022 Τελικά Α’ κατηγορίας Ανδρών/Γυναικών (Ορθή Επανάληψη)

Έπειτα από εισήγηση της Τεχνικής Επιτροπής για τη διοργάνωση του Πανελληνίου Ατομικού Πρωταθλήματος 2021-2022 Τελικά Α Κατηγορίας Ανδρών/Γυναικών που θα διεξαχθεί από 20/5 έως 22/5 στην αίθουσα TEN PIN Θεσσαλονίκης, ανακοινώνουμε τους πίνακες του 40% των αθλητών και του 50% των αθλητριών που καλύπτουν τα κριτήρια των 30 παιχνιδιών (5 από τους 7 ολοκληρωμένους σταθμούς) από κάθε περιφέρεια.

Συγκεκριμένα οι προκρίσεις ανά περιφέρεια είναι:

Α’ Περιφέρεια – Αττικής 32 άνδρες και 13 γυναίκες
Β’ Περιφέρεια – Μακεδονίας-Θράκης 6 άνδρες και 6 γυναίκες
Γ’ Περιφέρεια – Κρήτης 3 άνδρες και 2 γυναίκες
Δ’ Περιφέρεια – Κεντρικής Ελλάδας 6 άνδρες και 1 γυναίκα
Ε’ Περιφέρεια – Δυτικής Ελλάδας 1 άνδρας και 0 γυναίκες

Σύνολο Πανελλαδικά 48 άνδρες και 22 γυναίκες.

Αναλυτικά:

Περιφέρεια Αττικής – Άνδρες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42137
2ΡΟΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42133
3ΞΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.Μ. Ο ΚΟΣΜΟΣ30120
4ΜΟΝΤΣΕΝΙΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42120
5ΚΡΙΖΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ36120
6ΠΙΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ36119
7ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42118
8ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΩΝ36114
9ΚΕΚΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ42114
10ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ42112
11ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ42108
12ΠΑΡΑΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ42104
13ΣΤΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42102
14ΣΕΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ4299
15ΖΩΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ3697
16ΚΑΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ3696
17ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣΑ.Σ.Μ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ3096
18ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ4289
19ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ4289
20ΣΤΡΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ4285
21ΠΑΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΑ.Σ.Μ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ3685
22ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ.Σ.Μ. Ο ΚΟΣΜΟΣ4285
23ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ4285
24ΚΕΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΑ.Σ.Μ. Ο ΚΟΣΜΟΣ4283
25ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ4280
26ΛΥΡΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ4275
27ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ4275
28ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ4271
29ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ3069
30ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤΡΙΚΕ3069
31ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.Μ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ3068
32ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ4267

Περιφέρεια Αττικής – Γυναίκες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑ ΜΑΡΘΑΟ.Π.Μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ42139
2ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑΑ.Σ.Μ. ΔΑΦΝΗΣ42131
3ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑΣ.Τ.Ρ.Α.Ι.Κ.ΕΡ.Σ.42128
4ΑΘΥΜΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΣ.Τ.Ρ.Α.Ι.Κ.ΕΡ.Σ.36127
5ΛΕΠΤΑΚΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ42124
6ΠΟΛΙΤΗ ΤΖΟΥΝΗ ΑΛΕΞΙΑΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ36122
7ΑΝΕΖΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑ.Σ.Μ. Ο ΚΟΣΜΟΣ42122
8ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑΣΤΡΙΚΕ42119
9ΤΑΡΤΣΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ.Μ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ42116
10ΚΥΒΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑ.Σ.Μ. Ο ΚΟΣΜΟΣ40113
11ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ.Τ.Ρ.Α.Ι.Κ.ΕΡ.Σ.42112
12ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ.Π.Μ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΠΑΤΗΣΙΩΝ30111
13ΖΟΡΜΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ30108

Περιφέρεια Μακεδονίας/Θράκης – Άνδρες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣΑ.Σ.Μ.Θ. Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ42146
2ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΟ.Π.Μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ42144
3GOORAVIN THEODORE DARREN FRANCISΑ.Σ.Μ. ΔΕΚΑ ΚΟΡΥΝΕΣ ΤΕΝ ΠΙΝ42136
4ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΑ.Σ.Μ.Θ. Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ30131
5ΖΗΛΙΑΣΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣΑ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΩΝ36128
6ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΔΕΚΑ ΚΟΡΥΝΕΣ ΤΕΝ ΠΙΝ30123

Περιφέρεια Μακεδονίας/Θράκης – Γυναίκες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΣΑΓΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑΟ.Π.Μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ42160
2ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΘΕΣΣΑΛΙΑ 201436134
3ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑΟ.Π.Μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ30129
4ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΑΟ.Π.Μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ42127
5ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑΑ.Σ.Μ.Θ. Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ30124
6ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442124

Περιφέρεια Κρήτης – Άνδρες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣIBC42160
2ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Μ. ΧΑΝΙΑ 200042131
3ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.Σ.Μ. ΧΑΝΙΑ 200036131

Περιφέρεια Κρήτης – Γυναίκες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442160
2ΤΣΑΚΙΤΗ ΑΝΝΑΑΕΚ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ36142

Περιφέρεια Κεντρικής Ελλάδας  – Άνδρες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442144
2ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣIBC42132
3ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442131
4ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΘΕΣΣΑΛΙΑ 201436129
5ΜΟΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΘΕΣΣΑΛΙΑ 201430129
6ΣΑΞΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442127

Περιφέρεια Κεντρικής Ελλάδας – Γυναίκες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1ΚΑΠΙΤΣΑ ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑΘΕΣΣΑΛΙΑ 201442160

Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας – Άνδρες

Α/ΑΟνοματεπώνυμοΣωματείοΠαιχν.Βαθμοί
1 ΜΠΟΥΦΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.Μ.Θ. Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ36192

Προμήθεια εμφανίσεων της Οργανωτικής Επιτροπής της Ομοσπονδίας – ECC 2021

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την υποβολή προσφοράς για την προμήθεια εμφανίσεων της Οργανωτικής Επιτροπής της Ομοσπονδίας και των στελεχών, στο πλαίσιο της διοργάνωσης European Championship of Champions 2021, που θα διεξαχθεί στα Χανιά από 25/10/21 έως 01/11/21.

Προμήθεια αθλητικών εμφανίσεων – MBC 2021

Η Ελληνική Ομοσπονδία Αθλημάτων Ακριβείας, προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους φορείς να υποβάλουν προσφορά για την προμήθεια αθλητικών εμφανίσεων.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην πρόσκληση